Większość bieżących prac dla Państwa wykonujemy w trybie zdalnym. Połączenie realizowane jest za pomocą programu TeamViewer bezpośrednio z pulpitem zgłaszającego. W czasie rzeczywistym patrząc na ten sam ekran i utrzymując kontakt głosowy za pomocą rozmowy telefonicznej, zapoznajemy się ze zgłaszanym problemem, analizujemy możliwe przyczyny, ustalamy zakres działania, wreszcie realizujemy niezbędne działania. Szybko, wygodnie, bezpiecznie. U wielu Klientów mamy też stałe połączenie z infrastrukturą IT Klienta. Tą drogą realizujemy większe zlecenia, jak aktualizacje programów, naprawy baz danych, konfiguracja nowych elementów programów, w tym rozwiązań indywidualnych.

Usługę zdalnego wsparcia realizujemy za pomocą programu TeamViewer. Wystarczy, że na swoim komputerze uruchomisz prosty program TeamViewer QuickSupport. W trakcie rozmowy telefonicznej podaj nam wygenerowany identyfikator Twojego komputera oraz losowo generowane hasło.

Nasz konsultant po otrzymaniu danych połączenia będzie mógł połączyć się z pulpitem Twojego komputera, sterować myszką i wprowadzać dane z klawiatury. W ten sposób patrząc na „wspólny” ekran można dokładnie wskazać miejsce problemu w programie, a nasze pracownik może zdalnie wykonać różne operacje w celu rozwiązania problemu.

Pobierz program do pomocy zdalnej.